Inzertní portál OZPPráce.cz pomáhá najít lidem se zdravotním postižením práci

Pracovní portál OZPPráce pomáhá řešit nelehkou situaci zdravotně postižených na trhu práce. Za dobu svého dvouletého provozu pomohl mnoha lidem se zdravotním postižením najít práci a firmám nové zaměstnance.

Nabídky práce 

Na portálu www.ozprace.cz jsou denně uveřejňovány nové nabídky práce napříč celou Českou republikou. Nabídky práce jsou zde rozdělené dle jednotlivých regionů. Uchazeči mají možnost procházet jednotlivé nabídky prací. Dále si mohou požádat o radu s tvorbou životopisu, průvodního dopisu či o pomoc s přípravou na pohovor. Hojně využívaná je i záložka pro vložení ŽIVOTOPISU.

Inzerce firmy

Firmy zde mohou jednoduchým způsobem vkládat své nabídky práce, a to přes záložku PRO FIRMY - VLOŽIT INZERÁT. Součástí nabídky pro firmy je služba zahrnující vyhledávání vhodného kandidáta v databázi vložených životopisu. Inzerce na portálu OZPPráce.cz je aktuálně nabízena za akční ceny.

Aktuální informace

Jednou z rubrik portálu www.ozpprace.cz je záložka poradna obsahující aktuální informace. Lidé se zdravotním postižením či znevýhodněním zde mohou získat zajímavé informace pomáhající překonat problémy života se zdravotním omezením.

 Více informací naleznete na www.ozpprace.cz či na emailu info@ozpprace.cz