Tapiko nominovalo Petru Šmejdovou do soutěže Zdravotně postižený Zaměstnanec roku

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) vyhlásil společně s partnery pátý ročník soutěže s názvem Zdravotně postižený Zaměstnanec roku. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích. První kategorií je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce, druhou kategorií pak je Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Společnost Tapiko přihlásila do soutěže „Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2015“ svoji zaměstnankyni paní Petru Šmejdovou. Nominací oceňuje pracovní výsledky jmenované zaměstnankyně. Váží si její pracovitosti, spolehlivosti a preciznosti. Kladné ohlasy na její práci přicházejí i od klientů.

Nominovaná zaměstnankyně pracuje ve společnosti Tapiko s.r.o., na pozici Administrátor webových stránek / Manažer podpory. Její pracovní náplní je tvorba designu webových stránek, jejich plnění obsahem a související telefonická komunikace s klienty. Dále v rámci své pozice nastavuje SEO optimalizaci a indexaci pro vyhledávače, vytváří účty v Google Analytics a propojuje s weby.

Petra je bojovnicí. Navzdory neustále život ohrožujícímu onemocnění je pozitivně naladěna a připravena pomoci druhým. Za to ji všichni v Tapiku obdivují a tleskají.

Petře děkujeme a přejeme ji hodně štěstí! A to nejen v soutěži Zdravotně postižený Zaměstnanec roku.